2016’da Lüks Klasik Mobilya

Gösterişli tasarımlar ile evleri süsleyen lüks mobilya, bugün de aynı şekilde popüleritesini korumaya devam etmektedir. Süslemeleri, işlemeleri ve çeşitli model ve renk seçenekleri ile müşterilere geniş yelpazede seçenek şansı sunan klasik mobilya, 2016’ya özel tasarımları ile dikkat çekmeyi sürdürmektedir. Evlerin küçük saraylara dönüştüğü bu lüks klasik tasarımlar gözleri ışıl ışıl yapmanın ötesinde, görkemin ve gösterişin de bir simgesi olarak sevenlerinin gönlünde taht kurmuş durumdadır.

lüks klasik tarzda mobilya

İhtişamın göstergesi klasik lüks mobilya, rahatından ödün verse de zevkinden asla vazgeçmeyenlerin tercih ettiği türden mobilya türü olarak bilinmektedir. Zenginliğin simgesi altın renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı lüks klasik mobilyada yoğun desenler, işlemeler ve kıvrımlar ön plandadır. Mobilyanın ayak kıvrımı bile klasik tarzda imal edilmekte ve dileyen istediği gibi hem kumaş hem de şekilde değişiklik yapabilmektedir. Kişiye özel tasarımların da hazırlanabildiği lüks mobilya, evin boyutuna ve geneline bakılarak karar verilmesi gereken mobilya türüdür. Evini lüks klasik mobilya ile dizayn etmek isteyenler için pek çok dekorasyon siteleri olduğu gibi pek çok firmanın kendi özel sitesi de bulunmakta ve buralardan da bilgi alınabilmektedir. Misafirlerine saray ihtişamını yaşatmak isteyenler için tarihi bugüne taşıyan olağanüstü lüks klasik mobilya modelleri alıcılarını beklemektedir.

lüks klasik mobilya

Lüks Klasik Mobilyada Püf Noktaları

sarayı eve getirmek hiç de zor değildir. Evin boyutları gözönüne alınarak herkes istediği gibi evini lüks klasik tarzda mobilya ile dizayn etme imkanına sahiptir. Bu kadar çok seçenek arasından hangisinin sizin evinize en çok yakışacağında karar vermekte zorlandığınızda bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Uzun süre kullanılacak eşyalar arasında olan mobilyalar, evi tamamlayan parçalardır ve hem bizim tarzımızı hem de ruhumuzu yansıtırlar. Bu özellikleri bakımından da iyi düşünülerek doğru tercih yapılması ve ona göre seçilmesi önemlidir. Lüks bir avize bile salonun havasını bütünüyle değiştirebilecek güce sahiptir. Bu nedenle koltukların, abajur, aksesuar gibi diğer küçük eşyalar ile uyumu da oldukça önemlidir.

2016 lüks klasik mobilya

Göz zevkinin bozulmaması, gözün yorulmaması açısından mobilyalar lüks klasik tarz ağırlıklı ise klasik tarzda aksesuarların seçilmesi daha uygundur. Bunun için de günümüzde pek çok mağaza farklı seçeneklerle müşterilerine uygun fiyatlarda ürünler sunmaktadır. Her dönemin modasına ayak uyduran klasik tarz, bu güne kadar hiç bitmemiştir ve bu günden sonra da bitmeyecektir. Saray gibi evlerde oturmanın lüksünü artık herkes yaşayabilme şansına sahiptir. Şıklıktan ve ağırlıktan ödün vermeyenlerin tarzı olan klasik tarz, mobilya sektöründe günden güne artan çeşitleri ile alıcıların gözlerini doldurmayı sürdürmektedir.

Etiket: , ,

Comments are closed.