Ahşap Sallanır Sandalye ile Keyfiniz Yerine Gelecek

Sallanan sandalye yaşı işidir diyenler, sallanan sandalye keyfini hiç sürmemiş demektir. Sallanan sandalyeler her yaşta insan için kullanılan oldukça işlevsel ve şık koltuk tasarımları olarak hala piyasadaki yerini korumaktadır.

Sallanan sandalye malzemesi…

Her mobilyada olduğu gibi sallanan sandalyenin de malzemesi oldukça önemlidir. Genelde hafif malzemelerden yapılır ama klasik modellerine masif ya da gürgenden yapılmış ağır modelleri de yok değildir. Nitekim ahşaptan yapılan sallanan sandalye, en çok tercih edilen üründür.

bambu ahşap sallanan sandalye modelleri fiyatları

Ahşap sandalye çünkü…

Çünkü ahşap hafiftir. Hafif olduğu kadar esnektir ve esnek olduğu için her ağırlığı kaldırabilir. Ayrıca kırılma ya da herhangi bir parçasının çıkması durumunda yerine malzeme daha kolay bulunur. Üstelik, boyanabilir ve boyama esnasında diğer malzemeler gibi fazladan zımpara istemez. Oldukça uysal bir malzemedir ki bu bakımdan oldukça kolay bir şekilde işlenir.

masif ahşap sallanır sandalye modelleri ve fiyatları

Her evin atmosferine…

Sallanan koltukları, her evin atmosferine, her evin karakterine ve her evin tarzına uygun olarak üretir. Özellikle ahşap malzemeden üretilen sallanan sandalyeyi modern bir eve de koysanız klasik bir eve de koysanız ufak değişikliklerle onu mekana uygun hale getirebilirsiniz.

Velhasıl kelam, sallanan sandalyeler herhangi bir yaş grubuna ait değildir. Oldukça çok çeşitli olduğu için de her bütçeye her zevke uygun sallanan sandalye modelleri bulunabilmektedir.

Etiket: , ,

Comments are closed.