En Güzel Ray Dolap modelleri

Modern tarzdaki ray dolap tasarımları son zamanların en çok kullanılan ve tercih edilen mobilya ürünlerindendir.

Her geçen gün popülaritesi artmaktadır. Özellikle yatak odalarında kullanılan ray dolaplar sunduğu birçok kolaylık ve fırsat ile yatak odalarının değişmez ürünü olacaktır. Raylar sayesinde kolayca açıp kapatabileceğiniz bu dolap tasarımı ile dolabınızı daha kullanışlı olarak kullanabilirsiniz. Aradığınız eşyanızı kolayca bulmanıza imkan tanıyan bu dolap modelleri ayrıca geniş iç hacimleri ve sundukları özellikleri ile de sizlerin de beğenisini kazanacaktır. Bu dolap tasarımları içinde bulunana raflar ve geniş bölmeler sayesinde fazla eşyalarınızı istediğiniz gibi depolayabileceksiniz aynı zamanda da eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde dolabınızda saklayabileceksiniz.

ceviz-rengi-ray-dolap

Ray dolapların hızlı kapanmaması için fren sistemi de bu tasarımlarda düşünülmektedir.

Bu fren sistemi sayesinde ray dolapları daha kolay açıp kapatabileceksiniz. Bu dolap tasarımlarında fren sisteminin bulunması bu tasarımları daha farklı ve özel kılmaktadır. Ray dolaplar, yatak odanızı daha tertipli tutmanız için en büyük yardımcı tasarımlarındandır. Bu güzel dolap modelleri ile hayatınız hiç olmadığı kadar kolaylaşacaktır. Ray dolaplar sayesinde daha az yer kaplayan dolap modellerine sahip olabilirsiniz. Bu dolap modelleri fazladan mobilya ürünü kullanmanızın da önüne geçecektir.

Modern-Ray-Dolap-Modelleri

Ray dolapların sağladığı avantajlardan biri de tüm eşyaları aynı anda bir bütün olarak görebilmenizdir.

Diğer dolap modellerindeki gibi eşyalarınızı ayrı ayrı bölmelerden almak zorunda kalmazsınız. Diğer dolap modellerine göre çok fonksiyonel ve işlevsel olan bu dolap modelleri dekoratif açıdan da hoşunuza gidecek niteliklerdedir. Büyük boyutlarda ve kapaklı dolap modelleri yerine tercih edebileceğiniz bu dolap modelleri ile yatak odalarınızda daha farklı bir dekor oluşturacaksınız. Ray dolapların dezavantajları ise, kapağının kırılması ve taşınırken sorun çıkarmasıdır. Bu tasarımlar, geniş, uzun ve ağır olduklarından dolayı taşınma sırasında güçlük çıkarmaktadır. Ayrıca parçaları daha pahalıdır. Diğer dolapların parçaları ise daha kolay değişmektedir ve daha ucuz tasarımlardır. Ancak ray dolaplar çekicilikleri ve cazibeleri ile bu dezavantajları kapatmaktadırlar.

aynali-ray-dolap

Ray dolapları yatak odalarınızda kullanarak daha hoş dekorasyonlara kavuşmanız mümkündür.

Her yönüyle etkileyiciliği evlerinize taşıyacak olan bu tasarımlar ile dekorasyonlarınızı büyüleyici hale getirebilirsiniz. Bu dolapları ayrıca antreleriniz de de kullanabilirsiniz. Portmanto modellerinde de raylı modeller öne çıkmaktadır. Hem ayakkabılarınızı hem de mantolarınızı koyabileceğiniz bu mobilya tasarımları ile antreleriniz hiç olmadığı şık olacaktır. Açılıp kapanma özellikleri sayesinde bu portmantolarda eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Üzerlerinde aynası da bulunan bu raylı dolaplar ile yapacağınız dekorlar birbirinden şahane olacaktır.

Ray dolaplar, yatak odaları için kullanılabilecek en güzel tasarımlardır.

Ray dolap tasarımlarını yatak odalarınızın ölçülerine paralele olacak şekilde tercih etmelisiniz. Büyük boyutlu ölçülere sahip olan dolap modelleri yatak odalarında hoş durmamaktadır. Ray dolaplar ise, fonksiyonellikleri ile dekorasyonu daha da zenginleştirmektedir. Değişik renklerde ve ölçülerde tasarlanabilmeleri ise bu mobilyaların en büyük özelliklerindendir.

Ray dolabınızın yatak odanızın duvarının rengi ile aynı özelliklerde olmasına özen göstermelisiniz.

Ray dolaplar, yatak odanızda daha az zaman harcamanızı sağlarlar. Bu dolaplar ile yatak odalarınıza derinlik katmanızda mümkündür. Raylı dolap modelleri elbiselerinizi asmak için kullanacağınız en şık ve güzel mobilya tasarımlarıdır. Bu tarz dolapları dar ve küçük yatak odalarınız içinde kullanabilirsiniz. Bu dolap modelleri ile küçük yatak odalarınızı daha geniş gösterebilirsiniz.

ray-dolap-modelleri-9

Kullanışlı oldukları kadar kaliteli olan bu dolap modelleri ile yatak odanızı daha değerli kılabilirsiniz. Oldukça ergonomik şekillerde tasarlanan bu dolap modelleri ile yatak odalarınıza hareketlilik ve dinamiklik katacaksınız. Sizlerde ray dolap modelleri ile yatak odası dekorlarınızı daha şahane bir hale getirebilirsiniz

Comments are closed.