Tag Archive | "berjer tasarımları"

klasik berjer

Berjer Koltuk Takımlarını Vazgeçilmez Parçası

Ev dekorasyonunda kullanılacak olan mobilya seçimleri kişilerin zevklerine göre yapılmaktadır. Herkes farklı tarzlarda seçimler yaptığı için sizlerde aradığınız gibi mobilya seçeneklerini kaliteli alımlar ile daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Kullanım alanı oldukça fazla olan berjer için zarif modellerin yanı sıra şık ve dikkat çekici model seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanılan 1. Sınıf malzemeler ile sezonda ön plana çıkan şık modeller elde edilerek kaçırılmayacak fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Berjerler tekli koltuk olarak da düşünülebilir. Ancak çoğu zaman koltuk benzeri olan bu ürünlerde bazen sandalye ve koltuk arası görünümlerde de hazırlanabilir.

klasik berjer

Yeni Sezon Berjer Modelleri

Tekli veya ikili olarak kullanılan berjer modelleri yaşam alanlarınızda daha şık görüntüler elde etmenizi sağlamaktadır. Kumaş kaplama yapılan modellerde silinebilir özelliği bulunan kumaşların kullanımı gerekli olması halinde silmenizi sağlamaktadır.

Klasik veya modern seçimlere göre avangart tarzda hazırlanmış olan mobilyalara evinizde yer vermek istediğinizde bunun için en uygun olacak renk ve modeli sistemden bularak alım yapabilirsiniz.

Çiçek desenli veya renkli olarak hazırlanan birbirinden farklı model için belirlenen fiyat seçenekleri de değiştirmektedir. Bu sayede her bütçe için uygun modeller üzerinden seçimler yapılabilir.

lüks berjer koltuk

Farklı Tarzlarda Berjer Modelleri

Evinizin tarzınızı yansıtmasını istediğinizde kullanacağınız her bir ayrıntı bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Deri, kumaş veya ahşap olarak tasarlanan berjerler kullanım şekline göre farklılık oluşturabilir.

Günümüzün modasına uygun ürünler ile dekorasyon yapmak isteyen yeni evlenecek olanlar veya evini yenileyecek olan modern berjer koltuk modelleri ile istedikleri havayı yaratabilirler. Modellerden seçimler yapılırken özellikle kullanışlı olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Özel alanlar oluşturmak amaçlı köşelere uygun modeller ile kitap okuyabileceğiniz veya dinlenebileceğiniz küçük alanlarda tekli berjer modellerini kullanabilirsiniz.

berjer takımları berjer görselleri

Posted in Genel, MobilyaBerjer Koltuk Takımlarını Vazgeçilmez Parçası için yorumlar kapalı