Tag Archive | "moda"

Kadınlara Özel Yaz Modası

Kadınlar için yaz modası fikirler vermeden önce sokak modası hakkında sizlere bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Yaz modası için dikkat edilmesi gereken noktalardan biri sokak modasıdır. Her yaz dikkatlerin sokakta olduğu akımda sizler için küçük ipuçları ermek istiyoruz.

  • Her sene 90’lara dönüş modası var. Bu senede bu akım devam ediyor.
  • Sırtlarda dekolteler en çok tercih edilen kıyafetler arasındadır.
  • Dar pantolonların üzerine uzun yelekler bu sene kıyafetlerin arasındadır.
  • Etekler aşırı mini veya diz altı olmak üzere ikiye ayrılıyor.
  • En çok tercih edilecek renk bu sene siyah.
  • Siyah deriler ile birlikte bu sene 70’lere geri dönüş söz konusu.
bayan modası

2017 yaz modası

Belinizi İnce Gösterecek Kıyafet Hileleri

Çoğu bayan kilolarından ve buna bağlı olarak göbeklerinden şikâyetçidir. Sizlere yardımcı olmak için 2017 yaz modası hakkında bazı fikirler vermek istiyoruz. Daha fazla bilgi için sayfamızı takip ediniz.

Yüksek Bel Kıyafetler: Belinizin inceliğini vurgulamak istiyorsanız yüksek bel kıyafetler tam da size göre! Göbek ve bel bölgenizde fazlalıkları bu şekilde toparlayabilirsiniz.

Çizgili Kıyafetler: Yatay çizgiler sizleri geniş gösterecektir. Dikey çizgili kıyafetler sizleri kurtarıcısı olacaktır. Bununla birlikte hem modern hem de zayıf gözükeceksiniz. Özellikle dikey çizgili gömlekler bu senenin en çok tercih edilecek kıyafetleri arasında.

2017-ilkbahar-yaz-modası

A Kesim Kıyafetler: Bu tarz kıyafetler bacaklarınızı ve belinizi olduğundan daha ince gösterecektir.

Peplum Kıyafetler: 40’lı yılların en çok tercih edilen kıyafetleri şuan günümüzde de moda olmaya devam ediyor. Kıvrımlarınızı dışarıya çıkarmak istiyorsanız bu kıyafet modeli tam da size göre.

Elbiseler: Çoğu bayan elbise giymekten korkar. Ama belinize oturan elbiseler belinizin çıkıntısını daha çok ortaya çıkaracak ve buna bağlı olarak daha zayıf gözükmenizi sağlayacaktır.

Kemerli Kıyafetler: Yaza adım attığımız şu günlerde bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri trençkotlardır. Karın bölgenizdeki fazlalıkları gizlemeniz için ideal bir kıyafettir. Kemerli olmaları sayesinde kiloları gizler.

Kemer:  Vücudunuzun şeklini belirten en ideal aksesuarlardan biri şüphesiz ki kemerlerdir. Özellikle yüksel belli pantolonlarınız ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Posted in GenelKadınlara Özel Yaz Modası için yorumlar kapalı