Farklı Alternatiflerle Yemek Masaları

Mutfaklarınızı ve yemek odalarınızı daha kullanışlı ve dayanıklı masalarla etkileyici ve gösterişli bir yere dönüştürebilirsiniz.

Mutfağınızda ve yemek odanızda kullanacağınız bu masa tasarımları ile yaşam alanlarınızı daha efektif bir boyuta taşıyabileceksiniz. Mutfağınızda ve yemek odanızda kullanacağınız tasarımlar tek başlarına yeterli olmayacağından dolayı bu tasarımların yanında yer vereceğiniz masalarla yaşam alanlarınızı daha aktif ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Mutfağınızda ve yemek odalarınızda kullanacağınız masa modelleri ile bu noktaları daha efektif bir yapıya kavuşturabileceksiniz. Mutfağınız için düşüneceğiniz masanın hem işlevsel olmasına hem de boyutları itibariyle mutfağınızın boyutuna uygun niteliklerde olmasına özen göstermelisiniz. Mutfağınıza yeni bir boyut kazandırmasına ve bir bütünlük oluşturmasına da dikkat etmenizde fayda vardır.

2015-Yeni-Yuvarlak-Yemek-Masasi-Modelleri-12-728x493

Fonksiyonel açıdan da tercih edeceğiniz bu mutfak masalarının az yer kaplamasına da özen göstermenizde fayda vardır.

Şekil olarak da kare ve yuvarlak masa modellerini tercih ederek ortay çok daha iyi sonuçlar çıkarabilirsiniz. Mutfağınıza ya da yemek odanıza bir masa alacaksanız öncelikle tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtmasına dikkat etmelisiniz. Küçük mutfağınız için bir masa seçecekseniz, özellikle açılıp kapanabilme özelliklerine sahip olmasına ve az yer tutmasına özen göstermelisiniz.

Az yer tutan ve oldukça kullanışlı bu mobilya tasarımları ile mutfaklarınızda daha fazla alana sahip olacaksınız. Küçük ve yuvarlak olan masa modelleri ile mutfaklarınızda fark yaratabilirsiniz. Kaldırılması ve kurulması bakımından avantaj sağlayan bu mobilyalar ile yaşam alanlarınızı daha aktif bir şekilde kullanabileceksiniz. Yuvarlak ve kare şeklindeki bu masa modelleri ile uyumlu olacak şekilde kullanacağınız tabure modelleri ile de mutfaklarınızı hareketli bir yere dönüştürebilirsiniz.

ucuz-yemek-masasi

Ahşap olan ve son derece dayanıklı olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınız daha farklı bir yere dönüşecektir.

Birleştirilmiş tarzdaki mutfak masaları, geniş hacimli olmaları ile mutfakların en gözde tasarımları arasına girmeye adaydır. Hanımların çok beğeneceği bu tasarımı açık mutfak tasarımlarınızla birlikte kullandığınız zaman daha etkili sonuçlar alanız mümkündür. Bu masa tasarımlarını yemek masası olarak kullanabileceğiniz gibi mutfak tezgahına yardımcı bir tezgah olarak da kullanabilirsiniz. Böylece alandan da tasarruf sağlamış olursunuz.

Mutfak masası modellerinde sade ve yalın şekildeki tasarımları da kullanarak daha hoş sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fazla gösterişe sahip olmayan ancak kaliteli ahşaptan üretilen masa ve sandalyeler ile mutfaklarınızı daha güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Ahşap mutfak dolapları ile uyumlu olan bu seçimle mutfak dekorunuzda harikalar yaratabilirsiniz.

sade-yemek-masasi

Renkli yemek masaları ile yemek odalarınızı tanıyamayacaksınız.

Renkli yemek masaları ile yemek odalarınıza canlılık kazandırabileceğiniz gibi aynı zamanda kaliteli malzeme ile de dekorlarınızda uzun ömürlülüğü sağlamış olursunuz. Bu tasarımların en beğenilen yönü dekoratifliklerinin yanında zengin bir dekorun ortaya çıkmasına ev sahipliği yapmalarıdır. Mutfak adası süsü verilmiş mutfak masası modelleri ile mutfaklarınızdaki boşlukları değerlendirmeniz mümkündür.

1

Comments are closed.