Tv Ünitelerinin Şıklığı Artık Evinizin Her Noktasında Sizinle..

Evimizin vazgeçilmezleri olan mobilyalarımızı artık istediğiniz tarz ve modelde bulabileceğiniz Asortie Mobilya’yı ziyaret ederek evinizde ki şıklığı arttırabilirsiniz.

Kalıplaşmış ölçülerden uzak sizin seçtiğiniz model,desen ve ölçülerde tasarlanan mobilyalarınızla evinizde daha keyifli zamanlar geçirmek mümkün. Ve tabi ki evimizde kullanmış olduğumuz Tv ünitelerini de seçtiğimiz mobilyalarımıza uygun tasarlayarak daha şık bir ortam yaratabiliriz.

artemis-klasik-duvar-unitesi

Artemis Tv Ünitesi..

Özellikle salonlarımızda kullanmış olduğumuz televizyonu mobilyalarımıza uygun olacak şekilde tasarlayarak çok şık bir şekilde sunabiliriz.

Eski zamanlarda sadece salonlarımızda kullanılan televizyon artık evimizin çoğu bölümünde var. Bunlardan bir diğeri de yatak odası. Yatak odası takımımızı Tv ünitesiyle bütünleştirerek sadeliğin ve şıklığın yansımasını göreceksiniz.

palermo-plazma-unitesi

Palermo Tv Ünitesi

İstediğiniz şekilde dizayn edilen Tv ünitelerini yatak odanız da ya da salonunuzda diğer aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. İsteğinize uygun olacak şekilde ister kapaklı ister raflı olacak şekilde tasarlandığında kullanmış olduğunuz diğer aksesuarlarınızı koyabileceğiniz bir yer sağlayacaktır.

Altın varak ve oymalarıyla ortama ihtişam katan Tv üniteleriyle kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.Sizin seçtiğiniz model ve desenlerle sizin içinizi yansıtacak olan evinizde vakit geçirmek daha keyifli olacaktır.

Asortie Mobilya klasik mobilya alanında tasarlamış olduğu ürünlerle evinizi daha şık, ihtişamlı ve huzur bulabileceğiniz bir ortama çeviriyor. Kalıplaşmış mobilyalardan uzak sizin seçmiş olduğunuz model, desen ve sizin istediğiniz ölçülerde tasarlayarak el işçiliğiyle kendinizi daha da özel hissettirecek.

belinda-klasik-duvar-unitesi

Belinda Tv Ünitesi

 

Comments are closed.