Villa Dekorasyonunda Klasik Farkı

Villalar, eşsiz güzellikleri ve geniş yaşam alanları ile diğer tarzdaki yapılardan oldukça farklıdır.

Villaların dekorasyonunda kullanacağınız mobilyalarda tercih edeceğiniz modeller villanızın daha güzel ve dekoratif bir yere dönüşmesini sağlayacaktır. Villalar da kullanılan mobilyalarda daha gösterişli ve şık mobilyaları kullanmanızda fayda var. Modern tasarımların aksine klasik tarzdaki mobilya tasarımları villaların dekorasyonunda estetik açıdan olduğu kadar rahatlık bakımından da hoş durmaktadır. Saray ihtişamı ve görkemi ile villanızın değerini daha da arttıracak olan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar diğerlerinin çok ötesinde yer alacaktır. Villanızın farklı bölümlerinde yer vereceğiniz klasik mobilya tasarımları ile villalarınızı daha özel kılmanız mümkündür. Villanızın dekorunda klasik tasarımlara imkan vererek yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Açık renkli berjer koltuklar ile klasik villa dekorasyonunuzu daha anlamlı kılabilirsiniz.

Düz renklere sahip olan berjer modelleri, villa dekorasyonunda oldukça güzel durmaktadır. Berjer modelleri ile koyu renkli klasik koltuk takımlarınızı kombine ederseniz ortaya daha etkileyici sonuçlar çıkartabilirsiniz. Yerden hafif yüksek tarzda üretilen bu koltuk takımları duruşları ile oturma odanızda fark yaratmanızı sağlayacaktır. Bu koltuk takımları ile birlikte kullanacağınız halı tasarımlarının bir bütünlük oluşturmasına dikkat etmenizde fayda var. Bu koltuk takımları ile birlikte kullanacağınız yastık takımlarında küçük ve puantiyeli olanların kullanımı eşsiz sonuçlar ortaya koyacaktır.

berjer-modelleri-tasarimlari

Chester koltuk tasarımları ile büyüleyebilirsiniz.

Renkli modellerdeki chester koltuk takımlarını oturma odalarınızda kullanarak hem görsel olarak hem de fonksiyonel olarak harikulade bir klasik dekorasyona imza atabilirsiniz. Chester koltuk takımına oturma odanızın dekorunda yer vererek dekorasyonunuza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Kapitoneli ve kadife tarzında yapılabilen bu koltuk takımlarındaki ihtişam ve gösteriş ile villanızın dekorunu daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Bu koltuk takımları ile birlikte kullanacağınız sehpa modelleri de dekorasyonunuzun daha farklı görünmesini sağlayacaktır.

klasik-koltuk-salon-takimlari

Estetik yemek odası takımı

Tamamen ahşap olan ve üzerinde klasik çizgiler bulunan yemek odası takımı ile yemek odalarınızı dekore edebilirsiniz. Aynalı konsolu ve cam vitrini ile göz dolduran bu son derece şık yemek odası takımı sağlamlığı ve dayanıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekecektir. Estetik açıdan güzel bir görünüm ortaya koyan bu şık tasarımlar ile yemek odalarınız hiç olmadığı kadar güzel olacaktır. Dekoratif ve hoş bir görünüm veren bu yemek odası takımları ile yapacağınız dekorlarda ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz.

marbella_klasik_yemek_odasi

Mutfak dekorasyonunda rahatlık

Açık renkli tasarımlara yer vereceğiniz mutfağınızda tercih edeceğiniz ahşap dolaplar ile klasik mutfak dekorunuza derinlik katabilirsiniz. Yer döşemeleri, mutfak perdeleri ve duvarları ile uyumlu bir dekora imza atabilirsiniz. Geniş alanlar yaratmanızı sağlayacak kullanışlı ahşap dolaplar ile klasik mutfak dekorasyonunuz daha etkileyici bir hale kavuşacaktır.

beyaz vintage mutfak dekorasyonu

Görkemli bir yatak odası

Klasik figürlere sahip olan gösterişli bir yatak odası takımıyla villanızın yatak odası dekorasyonunu daha da özel kılabilirsiniz. Yatak başlıklarının bulunması ve farklı renklerde üretilmeleri ile göz dolduran bu yatak modelleri aynı zamanda istenilen ölçülerde de yapılabilmektedir. Kullanışlı olmaları kadar şıklıkları ile gözlerinizi kamaştıracak olan bu yatak odası takımları ile yatak odalarınızda klasik rüzgarları estirebilirsiniz.
.

Comments are closed.