Yatak Odalarının Olmazsa Olmazı Jozephine ve Benç Koltuklar

Yatak odaları, diğer odalara nispetle tasarımda daha özgün olabileceğimiz yaşam mekanlarıdır. Nitekim, yatak odası tasarımı sadece yatak odası takımı alıp duvarları ona uygun renkte boyayarak oluşmaz, daha ince ayrıntılar daha spesifik şeyler de vardır.

Jozephine koltuklar gibi…

Yatak odaları sadece yatmak için değildir, birçok insan için giyinme odası ya da makyaj odasıdır. Bu durumda sadece yatakla yatak odasını tamamlamak, yatak odasının işlevini daraltmak olacaktır. İşte tam da bu nedenle daha çok uzanma koltuğu adıyla bilinen Jozephine koltuklar, yatak odası tasarımlarının olmazsa olmazıdır. Hem rahat hem de şık olmalarının yanında, standart bir koltuktan daha ekonomik olmasıyla da dikkat çeker. İster klasik ister modern tarzda bulabileceğiniz Jozephine koltuklar, yatak odanızın havasını değiştirecek oldukça hoş tasarımlardır.

Asortie Mobilya Markasının Birbirinden Şık Jozephine ve Benç Koltukları

Arya Klasik Jozephine

Arya Klasik Jozephine

Sapore Klasik Jozephine

Sapore Klasik Jozephine

Versace Benç

Versace Benç

Yatak uçlarına konulan Benç koltuklar ise…

Uzanma koltuklarından ziyade ya da uzanma koltukları ile birlikte kullanılan bir diğer yatak odası mobilyası Benç koltuklarıdır. Benç koltuklar, daha çok yatağın ucuna konur. Genelde klasik Bençler vardır ama modern olarak üretilen Benç koltukların da sayısı az değildir. Ayrıca son zamanlarda sandıklı Benç koltuklar da oldukça işlevsel ve bir o kadar da naif bir görüntüye imza atmaktadır.

Etiket: , ,

Comments are closed.